JOE

Kdo jsem?

Strojek jsem poprvé chytil do ruky v roce 2014 a už mi to zůstalo.
V roce 2022 jsem založil svoje druhé studio “JOE Tattoo Place”, kde momentálně tvořím. Věnuju se více stylům, konkrétně je to greywash realismus, barevné i černé old/new school práce, lettering. Baví mě i tyto styly kombinovat. Rád Vám vytetuju i všelijaký drobnosti, ale přednost dávám větším projektům.

sjednat schůzku
1000+ KLIENTŮ
10 LET ZKUŠENOSTÍ

RECENZE

Jan Blazek

Byl první kdo se na mojí ruku podepsal a taky bude jediný. Vážně super práce 👍

Karolína Čiháková

Super vibe a ještě lepší práce, je čest ty kérky nosit

Noemiik

Kéry u Joea jsou jeden velký vibe. Profi přístup, skvělý člověk, origo návrhy. Ráda se vracím. Není to u něj jen kéra ale i skvělý zážitek

Lucie Obrdlíková

Za mě vše super 😁 Jak vždy skvěle odvedená práce. Bezproblémová komunikace. Tak i samozřejmě příjemná atmosféra ve studiu. Takže já nemůžu jinak než jen doporučit. Joe je tatér s velkým T !!!

další recenze na google
135

STUDIO

Studio se nachází na Masarykově náměstí, v přízemí vícepodlažního domu. Před studiem je možné parkovat, ale doporučuju zaparkovat spíše vedle Lidlu a dojít pěšky (5min). Parkovné je levnější a máte větší šanci, že bude místo. Studio před otevřením prošlo v roce 2022 celkovou rekonstrukcí. Je to náš společný prostor a záleží mi na tom, abychom se tu cítili co nejpohodlněji.

Studio